Tytan Professional Budowlaną Marką Roku 2009

2010-06-17

W dniu 15 czerwca 2010 roku w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Budowlana Marka Roku 2009. W kategorii pian i silikonów najwyżej oceniany przez fachowców okazał się Tytan Professional – flagowa marka firmy Selena.

Jak co roku, niezależny ośrodek badawczy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadził ogólnopolskie badania rynku budowlanego. Ankietowanych wykonawców pytano o jakość produktów, stosunek jakości do ceny oraz częstotliwości ich stosowania. Wyniki ankiet wskazały, że największą popularnością i zaufaniem cieszą się produkty sygnowane logiem Tytan Professional.

- Cieszy nas uznanie w oczach wykonawców – mówi Przemysław Strzyż Brand & PR Manager Selena S.A. – To oni, na co dzień używając naszych produktów, mogą przekonać się o ich najwyższej jakości. Wsłuchując się w ich potrzeby wprowadzamy kolejne innowacje na rynek chemii budowlanej, takie jak np. Aplikator 360 stopni oraz Piana instalacyjna Tytan Professional WOD - KAN.

Produkty sygnowane marką Tytan Professional od lat cieszą się uznaniem wśród specjalistów. Potwierdzają to zdobyte nagrody i wyróżnienia, wśród nich tytuł Top Marka 2010 czy Złoty Laur Konsumenta 2009 w kategorii silikony i pianki. W 2009 roku firma Selena po raz trzeci została Liderem Branży Stolarki Budowlanej, a produkt Piana Poliuretanowa Tytan Professional O2 65 został wyróżniony tytułem Wybór Profesjonalisty.

Producent: Selena SA, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500