TOP MARKA 2010 dla Tytan Professional

2010-02-23

Marka nr 1 segmentu chemii budowlanej, Tytan Professional znalazła się w prestiżowym gronie najlepiej postrzeganych marek ogólnopolskiego zestawienia – TOP MARKA 2010. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wysokiej oceny marki i jej jakości w oczach polskich konsumentów.

Tytuł TOP MARKA jest przyznawany w największym ogólnopolskim programie konsumenckim - Laur Konsumenta. W tym roku decyzją komisji konkursowej produkty Tytan Professional otrzymały wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie budownictwa”. W ocenie wzięto pod uwagę popularność marki wśród polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

- Potwierdzeniem prestiżu tytułu TOP MARKA 2010 jest wąskie grono nagrodzonych firm – mówi Przemysław Strzyż Brand & PR Manager Selena S.A. – Wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, że o jego przyznaniu decydują osoby, które na co dzień używają produktów Tytan Professional. Ich uznanie stanowi dla nas potwierdzenie właściwego kierunku w jakim zmierza nasza firma. – dodaje.

Laur Konsumenta to ogólnopolski konkurs konsumencki, który ma na celu wyłonienie produktów, cieszących się największą popularnością i zaufaniem klientów. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badań sondażowych, w których respondenci wskazują produkty godne polecenia.

Selena S.A. znalazła się również w gronie laureatów DIAMENTÓW FORBESA 2010 – firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość (uwzględniono zarówno wyniki finansowe jak i wartość majątku firmy). Obie uzyskane nagrody stanowią potwierdzenie sukcesywnego rozwoju spółki i umacniania wartości marki Tytan Professional.