Szukaj pracy

Dam pracę

Specjalista ds. Badań i Rozwoju (kleje termotopliwe)

Miejsce pracy: Oświęcim, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Sales For
Osoba kontaktowa: Aleksandra Jabłońska
Adres: W. Lindleya 16
Warszawa
Data publikacji: 2016-03-10
Oferta ważna do: 2016-04-09

Zakres obowiązków

Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów dotyczących klejów termotopliwych,
Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów,
Przeprowadzanie badań aplikacyjnych klejów termotopliwych,
Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami,
Przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników.

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe chemiczne,

Umiejętności

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z formulacją klejów termotopliwych na bazie kopolimerów EVA,
Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego przeznaczonego do otrzymywania klejów typu hot melt,
Praktyczne doświadczenie w wykonywaniu badań aplikacyjnych klejów termotopliwych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office,
Kreatywność i doskonała organizacja pracy własnej,
Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Doświadczenie

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie w sektorze chemicznym o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Umowę o pracę na pełen etat,
Benefity dodatkowe oraz szkolenia,
Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Liczba wyświetleń: 1396