Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Talent Partners

Dodano: 2018-12-04

Kontakt

Liczba wyświetleń: 434

Oferta sprzedaży

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych - Łódź.

Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prze... Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Żywic i Tworzyw Sztucznych)
Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PHŻ/13710

Najważniejsze obowiązki:

sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji klejów oraz tworzyw sztucznych,
rozwój sprzedaży, oraz opieka nad stałymi klientami firmy,
analiza rynku, raportowanie.

Wymagania:

wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne,
doświadczenie w pracy na stanowisku: technolog lub handlowiec,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B,
wysoka kultura osobista,
zaangażowanie i samodzielność,
gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Mile widziane:

znajomość rynku tworzyw sztucznych, klejów, gumy,
wsparcie technologiczne.

Oferujemy:

samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie,
samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne),
wyjazdy zagraniczne.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Kleje.com.pl? Załóż konto za darmo