Szukaj firmy


Eurotech Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem handlowym zakładów chemicznych TIGAR PRODUKTY
CHEMICZNE z Serbii, wchodzących w skład GRUPY MICHELIN. Wśród oferowanych przez naszą spółkę produktów naszego partnera handlowego znajdują się materiały do wykonywania połączeń guma - guma, guma – metal.
Oferowany przez nas klej TIGROSTIK SC-022 do łączenia gumowych taśm przenośnikowych, po przeprowadzeniu badań certyfikacyjnych dotyczących stosowania w/w wyrobów w warunkach podziemnych wyrobisk zakładów górniczych, przeprowadzonych przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach, dnia 17 marzec 2008r. otrzymał certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa ( TIGROSTIK SC-022 - CERTYFIKAT NR B/1030/II/2008, ).
Zastosowanie kleju TIGROSTIK SC-022, zapewniając wysokie parametry techniczne oraz prostotę i ekonomikę wykonania złącza (m. in. poprzez brak konieczności użycia materiałów uzupełniających takich jak np. taśma zakończająca) pozwala na szybkie wykonanie połączenia gumowej taśmy przenośnikowej, bieżących napraw łączeń gumowych, o bardzo szerokim zastosowaniu.
Taśma klejona klejem TIGROSTIK SC-022 gotowa jest do uruchomienia już po godzinie od zakończenia klejenia, co zdecydowanie wyróżnia oferowany przez naszą spółkę produkt wśród innych oferowanych na krajowym rynku klejów.
Głównymi odbiorcami kleju TOGROSTIC S.C. 0-22 jest Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Kompania Węglowa S.A i Katowicki Holding Węglowy S.A.
Pragniemy zaznaczyć ze zużycie kleju TIGROSTIK SC-022 wynosi ok. 2 kompletów na m2 łączonej taśmy o szerokości 1000 m.